Kalite Politikamız

Kalite Politikası

Anasayfa
 
Kalite Politikası

Ürünlerimizin tercih edilmesindeki en büyük etkenler yüksek kalite, kısa sürede ulaşılabilirlik ve fiyat politikamızdır. 15 yıllık uzman personelimizle müşterilerimize teknik destek de sunuyor olmamız tercih edilmemize etkendir. Birinci sınıf Avrupa hammadde kullanıyor olmamız ve imalatlarımızı kendi makine parkında gerçekleştirmemiz olası bir soruna anında müdahale etmemizi sağlayarak,  kalite standartlarımızı oldukça arttırmaktadır.

Firmamız %100 yerli bir firma olması sebebiyle kalite-fiyat dengesini en iyi şekilde yakalamaktadır. İlk kurulduğu günden beri kendi sektöründe fiyat belirleyen firma konumundadır. Yaptığımız imalat şekilleri, kullandığımız hammaddeler ve uzman teknik personelle en yüksek kaliteyi en uygun fiyatla müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Yurtiçi pazarında bugüne kadar devam ettirdiğimiz kalite ve fiyata dayalı tercih edilebilirliği korumak en büyük amacımız. Satış öncesi ve satış sonrası çizgimizle, insana ve doğaya saygılı kaliteli imalat anlayışımızla bu sene ve daha sonraki senelerde de kablo sektörünün en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz.